Пропоноване кріплення для штукатурних маяків ( профілів ) Нове технічне рішення для установки маяків для штукатурки і стяжки підлог. Дозволяє швидко і надійно встановити маяк, при необхідності відкоригувати його незалежно від товщини шару штукатурки або стяжки підлоги. Підходять до всіх типів маяків і кріплення. Штукатурити можна відразу ж після монтажу маяків. Дані кріплення можуть використовуватися і для полегшення звичної установки маяків на гіпсові будівельні суміші, але початок робіт за такими маякам буде можливо тільки при повному схопленні будівельної суміші, при чому без можливості виправлення становища маяка в разі помилки.
Спробуєте даний продукт – назавжди забудете про установку маяків на будівельні суміші ( гіпс, алебастр, HPstart, цементний розчин і т.д. )

Штукатурка по маяках, так само як і стяжка, дуже широко застосовується в будівництві. Неможливо собі уявити жодного якісного ремонту без рівних підстав, будь то підлогу, стелю або стіна. Але, не дивлячись на те, що маяки ( маячкові профілю ) дуже поширені сьогодні у будівельників – обробників, так як з їх допомогою набагато простіше вирівнювати поверхню ( штукатурити, заливати стяжку ), їх застосування не гарантує отримання хорошого результату. Наскільки рівними будуть стіни, підлоги або стелі – безпосередньо залежить від уміння майстра правильно встановлювати маяки. І, на жаль, далеко не кожному майстру це підвладне. На це можуть впливати і зовнішні чинники. Наприклад, положення маяка може змінитися при висиханні гіпсу ( гіпсової суміші ) або маяк може бути не рівним, деформованим. Так, і сам процес якісної установки маяків – це дуже трудомісткий процес, який вимагає граничної уваги, досвіду і майстерності.

Саме з цього і були розроблені кріплення для маяків « КДМ » – для Спрощення та Удосконалення процесу установки маяків. За допомогою кріплень для штукатурки або стяжки « креммер » можна дуже швидко і просто встановити маяки і домогтися при цьому ідеального результату, за рахунок можливості коригування ( поправки ). З використанням кріплень для маяків « КДМ », Вам не доведеться витрачати особливих зусиль для штукатурки стін, стель або для стяжки підлоги. Також, для установки маяків Вам не потрібно володіти особливими навичками і знаннями.

З кріпленнями для маяків « КДМ » можна легко домогтися абсолютного результату при вирівнюванні поверхонь – оштукатуріваніі стін, стель і облаштуванні ( заливки ) стяжки підлоги.